Nowa wersja Athlonstock.pl, czyli Athlonstock 2.0

Athlon nie zatrzymuje się w miejscu! Stawiamy na ciągły rozwój, starając się zaproponować kierowcom możliwie najlepsze rozwiązania. Całkiem niedawno nasza strona uległa całkowitej zmianie. Wprowadziliśmy wiele praktycznych funkcjonalności i jednocześnie zadbaliśmy o bardziej atrakcyjną estetykę – a wszystko to dla Was! Na Athlonstock 2.0 masz teraz łatwiejszy dostęp do proponowanych usług, dzięki czemu szybciej uda Ci się wybrać odpowiedni pojazd i zoptymalizujesz dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie czy assistance. Sprawdź sam, jak teraz działa strona!


Poznaj zupełnie nowy marketplace


Najnowsza wersja Athlonstock zapewnia dostęp do gotowych, w pełni skonfigurowanych pojazdów. Na marketplace możesz zapoznać się z przykładowymi samochodami, sprawdzając aktualne ceny. Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Nasza wirtualna platforma gwarantuje intuicyjną obsługę, maksymalnie ułatwiając znalezienie odpowiedniego pojazdu. Możesz zaznaczyć preferowany model samochodu lub skorzystać z wyszukiwarki. Udostępniamy samochody nowe i używane, mając na uwadze różne potrzeby klientów.


Dostęp do dodatkowych usług najmu


Chcesz skorzystać z wynajmu auta wraz z dodatkowymi usługami, takimi jak serwis pojazdu czy ubezpieczenie? Na Athlonstock 2.0 szybko zadbasz o kompleksowe ofertę. Za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy z łatwością wybierzesz preferowany warianty usługi – od Ciebie zależy jej sfinalizowanie. Zwróć uwagę na możliwość skorzystania z wynajmu z udziałem własnym lub bez. Zaletą jest również opcjonalny wybór okresu oraz przebiegu. Oferujemy zarówno auta do produkcji, jak i samochody dostępne do ręki. A może zainteresuje Cię wykup pojazdu? Również taka usługa jest dostępna w naszej firmie! Wystarczy, że wyślesz do nas stosowną informację na dwa tygodnie przed zamknięciem kontraktu. Szybko przygotujemy wycenę na podstawie podanego przez Ciebie stanu licznika.


Nowa odsłona strony z samochodami


Zadbaliśmy nie tylko o funkcjonalność witryny, ale i o jej efektowną prezencję. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie do gustu naszym klientom. Od teraz kolorystyka jest zgodna z barwami naszej marki. Zachęcamy również do zwrócenia uwagi na zupełnie nowy interfejs. Doświadczenie użytkownika to dla nas priorytet – staraliśmy się zmodernizować stronę w taki sposób, aby korzystanie z niej było proste i w pełni satysfakcjonujące. Zmianie uległa również sama mechanika witryny, dzięki czemu znacznie szybciej dotrzesz do preferowanych usług. Online możesz sprawdzić, ile wyniesie opłata wstępna i koszty wynajmu na konkretny okres. Zapewniamy Ci elektroniczny dostęp do wszystkich oferowanych usług.


Najnowsza odsłona Athlonstock zadowoli najbardziej wymagających klientów. Znacznie usprawniliśmy internetowy dostęp do leasingu samochodów, oddając do Twojej dyspozycji intuicyjny marketplace z wieloma dodatkowymi opcjami. Dzięki nam już teraz szybciej zapewnisz sobie dostęp do luksusowego pojazdu!

44 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Przedłużamy pomoc Dolnośląskiemu Szpitalowi Chorób Płuc

W tych trudnych czasach doskonale wiemy, że każda forma wsparcia jest na wagę złota. W Athlon zdecydowaliśmy się przedłużyć pomoc Dolnośląskiemu Szpitalowi Chorób Płuc. Podarowaliśmy tej wyjątkowej pl

© 2019 Athlon Car Lease              #SztukaUżytkowania #SztukaKupowania #FirmaNaWysokichObrotach

  • Athlon Car Lease on Facebook
  • Athlon Car Lease on YouTube
  • Athlon Car Lease on Linkedin

Wszystkie porady mają charakter jedynie informacyjny. Ich skuteczność zależy od sposobu ich przeprowadzenia i interpretacji. W kwestiach podatkowych zawsze należy kierować się oficjalnymi interpretacjami właściwego Naczelnika Urzędu Skarbowego.